Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz2018-10-02T10:27:56+00:00
HİZMETLERİMİZ
beykent epilasyon

KADIN EPİLASYON

Kadın müşterilerimizin, genital bölge, kol altı, yarım bacak, tüm bacak, tüm kol ve tüm vücut olarak istedikleri ve tercih ettikleri bölgelerine uygun paketlerimiz ya da tek seanslık çalışmalarımız ile Laperle Güzellik Merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

Devamı
beylikdüzü erkek epilasyon

ERKEK EPİLASYON

Erkek müşterilerimizin ense, sırt, omuz, tüm sırt, gögüs, kol, koltuk altı, boyun, yanak ve yarım kol olarak istedikleri ve tercih ettikleri bölgelerine uygun paketlerimiz ya da tek seanslık çalışmalarımız ile Laperle Güzellik Merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

Devamı
beylikdüzü iğneli epilasyon

İĞNELİ EPİLASYON

Müşterilerimizin ense, sırt, omuz, tüm sırt, gögüs, kol, koltuk altı, boyun, yanak, bacak ve yarım kol olarak istedikleri ve tercih ettikleri bölgelerine iğneli epilasyon çalışmalarımız ile Laperle Güzellik Merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

Devamı
beylikdüzü medikal cilt bakımı

MEDİKAL CİLT BAKIMI

Müşterilerimize medikal cilt bakımı ile; cildin yağ ve nem dengesinin düzenlenmesine, ciltte meydana gelen yaşlanma belirtilerinde, çil ve lekelerde, ciltte meydana gelen çatlaklar gibi durumların giderilmesi konusunda Laperla Güzellik Merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

Devamı
beylikdüzü bölgesel zayıflama

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Müşterilerimize bel, basen gibi belirli bölgelerinde yağların azaltılmasına Laperla Güzellik Merkezi olarak yardımcı olmaktayız.

Devamı
beylikdüzü dermapen

DERMAPEN

Müşterilerimize dermapen tedavisi ile sorun ettikleri cilt problemlerinin giderilmesine Laperle Güzellik Merkezi olarak yardımcı olmaktayız.

Devamı