Epilasyon Çok Acıtıyor Mu

Anasayfa » Tüm Yazılar » Epilasyon Çok Acıtıyor Mu

Epilasyon Çok Acıtıyor Mu

Epilasyon Çok Acıtıyor Mu

Epilasyon çok acıtıyor mu danışanlardan en çok duyulan soruların başında yer almaktadır. Epilasyon uygulamasındaki acı biraz da sizin teninizin hassasiyeti ve vücudunuzun acıya olan dayanıklılığı ile ilgili diyebiliriz. Tabi ki bu etkenlerin yanı sıra kullanılan makine, uygulanan epilasyon tekniği ve size epilasyon uygulamasını yapan kişinin makine ısısını ölçülü hazırlaması gibi birçok faktör sıralayabiliriz.

Laperla güzellik ve epilasyon merkezi olarak epilasyon yaptırmak isteyen ve bu konu ile ilgili olarak araştırma içinde bulunan herkese ilk tavsiyemiz, epilasyon yapılan merkezler ile yüz yüze görüşme yaparak, epilasyon yapılacak yeri görmeleridir.

Bazı ciltler yapısı gereği hassas olur. Hassas olan ciltler için lazer epilasyon seansları biraz daha acılı olur. Eğer ki cildiniz hassas ve çektiğiniz acı sizin vücudunuza fazla geliyor ise; lazer epilasyon seansı öncesi özel uyuşturucu krem kullanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken unsur kremi vücudunuzda ağrı hissettiğiniz yere sürmeniz ve bu kremi lazer epilasyon seansına başlamadan ortalama 1 saat önce sürmenizdir.

Erkeklerde Lazer Epilasyon

Günümüzde kişisel bakım yapmak artık sadece kadınlara özgü bir durum olmaktan çıkmış bulunmaktadır, bakım konusunda erkeklerde lazer epilasyon yaptırmaktan yana olan kısımda yer almaya başlamışlardır.
Sert ve yoğun kıl yapılarıyla vücut kılları sorununu kadınlardan daha yoğun yaşayan erkek hastalarda acısız ve ağrısız lazer epilasyon uygulama yapılması bile çok büyük bir avantajdır. Erkeklerde lazer epilasyon uygulaması yaptırarak yapılan seanslar neticesinde kalıcı azalma sağlanır ve her seansta ortalama yüzde 20 azalma olur, ortalama da 5 -7 seans sonunda istenilen sonuç elde edilir.

Lazer epilasyon seansından 1 saat önce kullanacağınız ağrı kesici, uyuşturucu özelliği olan kremi Laperla güzellik ve epilasyon merkezinden temin edebilirsiniz.

Lazer epilasyon uygulaması toplumumuzda yakın zamana kadar sadece kadınların yaptırabileceği bir durummuş gibi algılanmakta idi. Günümüz de erkekler de kadınlar kadar kişisel bakım ve temizliğine önem vermenin önemini bildiği için epilasyon yaptırma talebinde bulunmaktadırlar.

Laperla güzellik ve epilasyon merkezi olarak erkek hastalarımızın talepleri doğrultusunda; ense, sırt, omuz, göğüs, kol, koltuk altı, boyun, yanak bölgelerine epilasyon uygulaması yapılmaktadır.

Erkek lazer epilasyon uygulaması vücut bölgesinde seans zamanları 6 ile 8 hafta arasındadır, yüz bölgesinde ise 4- haftadır. İlerleyen seanslarda seans aralıkları giderek uzar.

Epilasyon çok acıtıyor mu sorusunun yanıtını ve daha fazlasını öğrenmek için iletişime geçiniz.

Bir sonraki yayınımız Demapen Nedir makalemizi inceleyebilirsiniz.

By |2019-01-05T20:05:05+00:00Ekim 21st, 2018|Genel|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment