Bizimkent Erkek Epilasyon

Anasayfa » Bizimkent Erkek Epilasyon
Bizimkent Erkek Epilasyon2019-01-05T21:56:06+00:00

Bizimkent Erkek Epilasyon  0542 284 53 77

Bizimkent erkek epilasyon konusunda da uzman Laperla Güzellik merkezi, hem erkeklere hem de kadınlara yönelik epilasyon uygulaması yapmaktadır.

Yakın zamana kadar sadece kadınların kullandığı lazer epilasyon, günümüzde erkeklerin de en sık başvurdukları yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Önceden sadece sporcu olanların ya da vücut geliştiren erkeklerin başvurduğu yöntem olan lazer epilasyon uygulaması, günümüzde artık çoğu erkeğin başvurduğu bir yöntem haline gelmiştir. Aşırı kıllanmadan rahatsız olan erkekler, lazer epilasyon uygulamasına başvurmaktadır. Bizimkent erkek epilasyon merkezi olarak hizmet veren Laperla Güzellik Merkezi bu anlamada en iyi yardımcınız olacaktır.

Erkekler de kadınlar gibi, bazı bölgelerinin pürüzsüz olmasını istemektedir. Fakat erkeklerin büyük bir çoğunluğu kılların estetik bir görüntü oluşturacak şekilde yoğunluğunun azaltılmasını tercih etmektedir.

Bizimkent erkek epilasyon en fazla sakal üstü, sırt, omuz, göğüz, ense ve boyun bölgelerinde uygulanmaktadır.

Erkek Epilasyon Fiyatları

Erkek epilasyon fiyatları en sık karşılaştığımız soruların başında gelmektedir. Bu duruma şu şekilde açıklık getirebiliriz; her epilasyon merkezi için bu durum farklılık göstermektedir. Sadece epilasyonu yaptıracağınız yer değil aynı zamanda yaptıracağınız bölgede erkek epilasyon fiyatları konusunu etkilemektedir.

Lazer epilasyon uygulaması, gerek erkeklerin gerekse kadınların kıllarından büyük oranda kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Şunu önemle belirtmeliyiz ki; lazer epilasyon uygulaması ile kıllarınızdan tamamen kurtulmanız mümkün değildir. Bu durum lazer epilasyon yaptıracak kişilerin beklentileri arasındadır.

Erkek epilasyon fiyatları konusunu açıklamak gerekirse, bu durum vücutta bulunan kıl oranıyla, cilt tipiyle ve epilasyonun yapılacağı bölgelere göre değişiklik göstermektedir.

Erkek kıllarında ortalama, 10 seansta %60 – %80 oranında azalma görülmektedir. Cilt renginin çok koyu olması ve cilt renginin kıl rengiyle birbirine yakın olması seans sayısını arttırabilir. Bu durum aynı zamanda elde edilecek kalıcı epilasyon başarısını da düşürebilmektedir.

Erkeklerde lazer epilasyon uygulamasının zaman dilimi başlangıçta 6 ila 8 hafta arasında değişmektedir. Bu süre yüz bölgesinde 4 ila 5 hafta arasındadır. Epilasyon uygulaması ilerledikçe seans araları giderek açılır.

Erkek epilasyon seans süreleri;

  • Omuz ve sırt bölgesi 30 – 40 dakika
  • Bacaklar 30- 40 dakika
  • Göğüs 20 – 30 dakika
  • Elmacık bölgesi 5 – 10 dakika
  • Kollar 20 – 30 dakika

Bizimkent erkek epilasyon hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.

Bizimle iletişime geçmek için aşağıda yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.