Bizimkent Epilasyon

Anasayfa » Bizimkent Epilasyon
Bizimkent Epilasyon2019-01-05T21:55:35+00:00

Bizimkent Epilasyon   0542 284 53 77

Laperla Güzellik merkezi, Bizimkent epilasyon olarak Beylikdüzü bölgesinde hizmet vermektedir. Lazer epilasyon son dönemlerin en popüler uygulamalarından biridir.

Lazer epilasyonun en kısa ve açıklayıcı tanımı; vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulma işlemidir. Laperla Güzellik merkezinin amacı, lazer işlemi ile birlikte giden tüylerin sonsuza kadar bir daha geri gelmemesidir.

Bizimkent epilasyon en iyi şekilde ve en hızlı şekilde uygulanmaktadır.

Lazer epilasyon genel olarak tüm cilt tipleri için uygundur. Sadece koyu renkli bir cildiniz varsa, lazer konusunda biraz şanssızsınız demektir. Koyu renkli ciltler lazer ışığını emdiği için etkiyi azaltır. Bu durumda açık renk tene sahip olanlar, koyu renk tene sahip olanlardan daha şanslıdır. Lazer epilasyon uygulamasını en iyi şekilde yapan Laperla Güzellik Merkezi, size cilt renginizi açan kremler önerecektir.

Bizimkent epilasyon olarak lazer epilasyon uygulamasını kışın yapılmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü epilasyon uygulanacak bölgenin güneş görmemesi önemlidir. Güneş gören bölgede lekeler ve yanıklar oluşabilir. Şunu da önemle belirtmeliyiz ki; lazer yapılan bölge sonradan güneşe maruz bırakılmamalıdır. Ayrıca lazer epilasyon uygulamasının yapıldığı bölge, 24 saat boyunca ıslanmaması ve terlememesi gerekmektedir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları ne kadardır? sorusu en sık karşılaştığımız sorulardan biridir. Bu gittiğiniz güzellik merkezlerine göre değişiklik göstermektedir. Lazer epilasyon uygulama yaptıracağınız bölgeden tutun da gideceğiniz epilasyon merkezine kadar her şey, lazer epilasyon fiyatlarını etkilemektedir.

Lazer epilasyon fiyatları sizin için büyük önem taşıyor ise bütçenize uygun yer olan Bizimkent Epilasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Zararları

Epilasyon yaptırmak istiyorsunuz fakat lazer epilasyon zararları konusunu merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Pürüzsüz bir cilde sahip olmak tabiî ki de çok kolay değildir. Bunun için hem zamana hem de bütçeye ihtiyacınız var. Peki tüm bunları yaparken lazer epilasyon zararları konusunu merak ediyor musunuz? Eğer ediyorsanız içiniz rahat olsun. Uzmanlar lazer epilasyon uygulamasının hiçbir yan etkisinin olmadığını söylüyor. Fakat bu konuda dikkat etmeniz gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Örneğin, lazer epilasyon uygulanan bölgenin güneş görmemesi gerekmektedir. Güneş gören bölgelerinizde ciddi lekeler ve yanıklar oluşabilir. Cilt sorunlarınız varsa (akne, leke vb.) bu bölgelere uygulama yapılmaz. Cilt tedavinizi yaptırdıktan sonra lazer epilasyon uygulaması yaptırabilirsiniz.

Lazer epilasyon zararları konusunda rahat bir nefes alabilirsiniz. Çünkü zararları yok denecek kadar azdır.

Bizimkent epilasyon için iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü cilt bakımı hakkında detaylı bilgi için bir sonraki yayınımızı inceleyebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için aşağıda yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.